Programma 2021-2022

Woensdag 08-09-2021 Aanvang 19.30 uur.  Uitgesteld vanwege Corona
Openingsavond van het nieuwe seizoen met het duo TiZ-Nix.
Al meer dan 10 jaar weet dit duo met veel enthousiasme een zaal met mensen te vermaken met Nederlandstalige meezingers uit onze jeugd en het heden. Maar ook gevoelige luisterliedjes van hen worden zeer gewaardeerd.

Dank zij de versoepelde maatregelen gaat onderstaande avond wél door.

Woensdag 06-10-2021 Aanvang 19.30 uur Uitgesteld vanwege Corona
Deze avond komt Just Schimmelpenninck ons vertellen over de kastelen Nijenhuis en het Westerflier. Beide historische landgoederen zijn in Hengevelde bekende wandelgebieden. De heer Schimmelpenninck is een van de bewoners en eigenaren en hij wil de geschiedenis van zijn familie graag met ons delen.

Woensdag 10-11-2021 Aanvang 19.30 uur.
In de coronaperiode hebben vooral de senioren de gezelligheid van en met elkaar gemist.
Deze avond hebben we het duo De Gema’s gevraagd om voor ons op te treden en de gezelligheid in onze groep terug te brengen. U zult misschien verbaasd zijn, maar twee oude knarren verstaan die kunst maar al te goed. Komen dus.

Woensdag 15-12-2021 Aanvang 14.30 uur.
Kerst nadert al weer snel en we maken ons op om dit feest in gepaste sfeer te vieren.
De bekende roman A Christmas Carol van Charles Dickens kent iedereen. De historische gierigaard Scrooge  is daarin de hoofdpersoon. Een prachtig uitgedost gezelschap uit Bentelo zal ons met dat verhaal meenemen naar de kerstsfeer van toen.
Aansluitend zullen we met elkaar gaan genieten van een heerlijke maaltijd verzorgd door De Gebrande Wateren.

Woensdag 05-01-2022 Aanvang 19.30 uur.
Aan het begin van een nieuw jaar willen we graag iedereen van harte een gezond en voorspoedig jaar toewensen. Met de prachtige muziek en zang van de Hengeveldse band Blue Jays zal dat vast een aangename avond worden.

Woensdag 09-02-2022 Aanvang 19.30 uur.
Naar mate mensen ouder worden of problemen krijgen met hun gezondheid moeten steeds meer familieleden of kennissen bijspringen om het leven van deze mensen plezierig te houden.
De deskundige bij uitstek die ons daarover kan informeren is Ingrid Keestra.

Vrijdag 25-02-2022 Aanvang 14.30 uur.
Carnaval zet Nederland weer op zijn kop en dus ook ons senioren in Hengevelde.
De Höftemennekes zullen weer alles in het werk stellen om ons een leuke gezellige middag te bezorgen.
Welkom allemaal, verkleden mag maar is niet nodig.

Woensdag 09-03-2022 Aanvang 19.30 uur.
Het is al moeilijk genoeg om met de moderne media zoals de computer en de mobiele telefoon om te gaan, zeker als allerlei instanties ons min of meer dwingen om daar gebruik van te maken.
Wanneer er dan ook nog eens fraude gepleegd wordt met behulp van deze middelen, dan dreigen we nogal eens moedeloos en angstig te worden. Deze avond komen deskundigen van de politie en de Rabobank ons vertellen waarop we moeten letten.

Woensdag 23-03-2022 Aanvang 19.30 uur.
Iedereen zal wel eens van hem gehoord hebben, Jan Riesewijk, Twentse conferencier en verteller.
Bekend van ‘Jonge leu en oale groond’ en zeker ook van de film ‘De beentjes van St. Hildegard’.
Het wordt een bijzonder gezellige avond met deze gezellige en warme Tukker uit Losser.

Woensdag 06-04-2022 Aanvang 19.30 uur.
De jaarvergadering van vorig jaar moesten we annuleren vanwege corona. Deze keer hopen we u helemaal bij te praten. We gaan het kort houden, want daarna treedt voor ons Anneke Schep op met een heel herkenbaar, maar vooral ook amusant programma. Ze zal ons niet teleurstellen.

Woensdag 11-05-2022 Samen op de fiets
Een gezellige dag samen op de fiets door onze regio.Natuurlijk kennen we als Hengeveldenaren onze omgeving redelijk goed, maar vandaag brengen we u op plaatsen die u nog niet kent maar zeker de moeite waard zijn. En we gaan het onderweg ook nog eens ouderwets gezellig maken.

Woensdag 18-05-2022 Aanvang 19.30 uur.
De gevangenis Karelskamp in Almelo; Grace Wegdam werkt er en vertelt.
Gestrafte medemensen krijgen nog al eens te maken met korte of langdurige straffen in een gevangenis.
Hoe daar gewerkt wordt en hoe de omstandigheden daar zijn, weten velen van ons niet. Vanavond hoort u meer hierover.

Woensdag  01-06-2022 Aanvang 19.30 uur.
Als afsluiting van ons seizoen geven we deze avond een bezinnend karakter.

You may also like...

Reacties gesloten.